SHITET BANESA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT - PUHIZA

Shitet nga: DA VINCI 21 Qer 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: BREGU I DIELLIT
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit ne kompleksin Puhiza.
Banesa eshte e pa mobiluar . Banesa ka nxemje qendrore nga Termokosi. Eshte ne katin e VII-te dhe ka 90m², ka garazh dhe parking te mjaftueshem para ndertese, Banesa ka nje pamje te bukur para se ciles gjindet edhe parku per femije.
Renditja:
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhinë
2banjo te madhe
Ballkon te madh

Qmimi: 900€/m²

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim