SHITET BANESA NE LAGJEN E MUHAXHERVE 110.8 m2

Shitet nga: Maliq Dakaj 07 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 860 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagja e Muhaxherve Prishtine
Sipërfaqe: 110.8 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 2 dhe eshte e kthyer nga lindja .

Banesa posedon:

Sallon+kuzhine
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Shpajz
1 Ballkon

Cmimi per m2 eshte 820 E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim