SHITET BANESA NE LAGJEN E MUHAXHERVE 40 m2

Shitet nga: Maliq Dakaj 07 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Lagja e Muhaxherve Prishtine
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 6 dhe eshte e kthyer nga lindja.

Banesa posedon:

Sallon+kuzhine dhe 1 Banjo

Cmimi per m2 eshte 850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim