SHITET BANESA NE MATI I

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECO STANDARD 20 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: MATI I
Sipërfaqe: 118 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA

MATI I

118m2, 4 dhoma(dy ballkona + dy banjo)

Kati III

E mobiluar dhe e banushme

ecostandard@hotmail.com

+377 44 945 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim