SHITET BANESA NE PRISHTINE(NDERTIM I VJETER)

Shitet nga: Granit Selmani 09 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Prishtine (Bregu i Diellit, Rr. Vellezerit Gervalla, B7, H2, Nr.1)

Banesa eshte ne katin e pare ne lagjen Bregu i Diellit ne Prishtine me metrazh faktike (neto) prej 85 m2. Banesa posedon 3 dhoma, kuzhinen me madhesi afersisht 25m2, 2 banjo dhe ballkonin. Banesa eshte e pamobiluar dhe e renovuar, si dhe ka izolim te brendshem dhe te jashtem me stiropor. Gjithashtu, banesa ka ngrohje qendrore te lidhura me sistemin e Termokos-it.

Banesa eshte ndertim i vjeter dhe i gjithe dokumentacioni i saj eshte i kompletuar. Po ashtu, banesa posedon edhe podrumin individual sipas standardeve dhe nevojave familjare.

Ne banese nuk ka shpenzime te perbashketa banesore dhe parkingu para baneses eshte pa shpenzime dhe hapesire te mjaftueshme per te gjithe banoret. E pershtatshme edhe per t'u transformuar ne lokal, meqe pronari i baneses posedon pelqimin per lokal per nje pjese te baneses.

Banesa shitet me marreveshje dhe bleresit potencial qe mund te menaxhojne pagesen me rastin e nenshkrimit te kontrates, mund te me kontaktojne ne numrin e telefonit: 044 146 052,cdo dite nga ora 09.00-22.00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim