SHITET BANESA NE QENDER MBRAPA TEATRIT KOMBETAR

Shitet nga: DRENI 29 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE QENDER MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
BANESA GJINDET NE KATIN E 2 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
4 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim