SHITET BANESA NE QENDER TE GRANDI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DRENI Sot 17:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender te GRANDI i pershtashem edhe per lokal,banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon

-Sallon kuzhine
-dy dhoma
-koridor
-banjo
-banesa ka edhe podrum 25m2

ka flete poseduese


Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim