SHITET BANESA NE QENDER TE PRISHTINES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECO STANDARD 15 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bulevardi "Nena Tereze", Te Rektorati UP
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
*Shitet banesa tridhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës. 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe është në katin e 4-të.
*Lifti punon gjithëmonë, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.
*Banesa është e renovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim