SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 11 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT ME PAMJE NGA TE DYJA ANËT , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 2 DHOMA TË MËDHAJA , 1 KUZHINË TË MADHE , 1 BANJO , DHE 1 BALLKON, BANESA ËSHTË E SHTUAR E GJITHA PARKET , AJO KA 10 METRA GRATIS NGA SIPERFAQJA E PERGJITHSHME .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim