SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 05 Nën 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESA E BARDHA . ËSHTË E PËRBËR NGA 2 DHOMA TË MËDHAJA , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , DHE 1 BALLKON . KA 10 METRA FALAS , KA PAMJE NË TË DYJA ANËT .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim