SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 08 Dhj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA , BANESA KA PAMJE NË TË DYJA ANËT , AJO ËSHTË E PËRBËR NGA 2 DHOMA TË MËDHA , 1 KUZHINË , 1 BANJO , DHE 1 BALLKON, BANESA KA 10 METRA GRATIS NGA SIPERFQJA E PERGJITHSHME .PER ME SHUMË INFORMACIONE KONTAKTONI NË NUMRIN E LARTSHENUAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim