SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 22 Dhj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT ME PAMJE NGA TE DYJA ANET , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 2 DHOMA TË MËDHAJA , 1 KUZHINË , 1 BALLKON , DHE 10 MERTA GRATIS NGA SIPERFAQJA E PERGJITHSHME .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim