SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 05 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT , TEK BANESAT E BARDHA, BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 2 DHOMA TË MËDHAJA , NGA 1 KUZHINË E MADHE , 1 BANJO , DHE 1 KORIDOR , BANESA KA PAMJE NË TË DYJA ANËT, DHE KA 10 METRA GRATIS NGA SIPERFAQJA E PËRGJITHSHME .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim