SHITET BANESA TE QAFA 50m2

Shitet nga: Property 12 Krr 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te qafa, perballe BUKA Bakery
Banesa gjindet ne katin e 3te, ka 50m2 dhe posedon
1 dhome dite
1 dhome gjumi
1 kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 shpajz

Nderrim i mundshem me banese me te madhe...

Per me shume info
Agjencioni Property

044784720
ose
property.resnsc@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim