SHITET BANESA TE XHAMIA E LLAPIT

Shitet nga: Rexha 30 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shiten Banesat ne objektin Eko-Trade , objekti gjindet afer xhamis se Llapit , Banesat gjinden ne katin e 5 dhe kan pamje nga qendra e Prishtines , njera banes ka 64 m2 kur tjetra 78 m2 .
Per qdo informat me shum : 045-601-220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim