SHITET BANESA ne DARDANI-SANTE te NENKALIMI*

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali 06 Nën 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani-Sante
Sipërfaqe: 66.7 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani Sante kati 5, e renovuar ne tersi para dy vitev banesa me dokumenta ka sip.66.7m2 kurse hapsir reale afer 85m2, dokumentacion eshte ni rregulla bartja mund te behet menjher , ka paje nga rruga kryesore, dhe ka kete renditje:

- Dhoma dites me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasa,

045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim