SHITET BANESA ne MATI 1 afer Rruges B.

Shitet nga: N.SH."ACCESS" - Burim Sot 03:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Mat 1 ne Rrugen B te kompleksi “Nderimi” ne katin e 5 me lift me pamje nga rruga B, banesa ka sip.113m2 me leje ndertimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 3 dhoma gjumi,
– 2 Banjo,
– 2 Terasa,
– Depo,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim