SHITET BANESA

Shitet nga: xhevdet hasani 22 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: RR.NAZIM GAFURRI
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne prishtin afer shkolles gjergj fishta.
banesa ka kete renditje:
Kuzhin me sallon.
Nje dhome gjumi.
Banjo dhe ballkon.
Banesa gjithsej ka 45m2 dhe gjendet ne katin e 4.
Per me shum na kontaktoni ne numrin 044926067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim