SHITET BANESA

Shitet nga: Fatmir 26 Jan 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: lakrishte hy-4-kati i pare
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Lakrishte,afer ka "Shkollen e Mesme Shtjefën Gjeqovi" dhe Stacionin Policor Nr4,gjithashtu edhe Procredit Banken
Ka lidhje me trafikun Urban dhe Stacioni i autobuseve eshte shume afer.
Banesa ka 75m2
Banesa ka kete renditje:
-Sallonin,
-Dhomen e fjetejes,
-Nje dhome te femijeve,
-Banjon,
-Kuzhinen,
-Shpajzin,
-Dy terraca.

Qmimi i Diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim