SHITET BANESA

Shitet nga: SHITET BANESA 15 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR   35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen ne Dardani BANESA KA DHOME DITE TE MADHE,DHOME FJETJE KUZHINEN DHE BANJON. ESHTE PERDHESE E ULET DHE CMIMI ESHTE 41000 EURO
TE GJITHA DOKUMENTACIONET JANE NE RREGULL DHE MUND TE BARTET BRENDA DITES. LOKACIONI I BANESES ESHTE PRAPA POSTES NE DARDANI-PRISHTINE .
MUNDE TE PERDORET EDHE PER NDONJE ORDINANC STOMATOLOGJIKE APO DIQ TJETER
PER ME SHUME INFORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFONIN 044-168-052 DHE
+377 44-168-052 (VIBER)
Çmimi:
41 000 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim