SHITET BANESA

Shitet nga: BASHKIM 31 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: LAGJ. DARDANIA
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 56 metra katror, ndertim i vjeter, e cila gjindet ne lagj. "Dardania" Bl.V E-III mbi posten e vogel ne katin e 7. Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

Dhome e dites
Kuzhine,
Korridor,
1 banjo,
1 dhome gjumi,
2 ballkone,
Pamje nga rruga kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim