SHITET BANESE te rruga "B" 169m2 CMIMI LIRE

Shitet nga: Range Rover 22 Tet 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga B
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te rruga B, konkretisht te kompleksi i Alko -Group.
Banesa eshte ndertim i ri i sapo leshuar per banim.
Objekti eshte shume kualitativ dhe banesa eshte shume e shfrytezueshme.
Banesa eshte ne nje lokacion te qete edhe shume te pershtatshem per banim.
Ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
4 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Terasa
Korridori me hapesire te mjaftueshme.

Info: 045 305 000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim