SHITET Banesa 48.7m2 ne Emshir afer UBT-se

Shitet nga: banesa 13 Mar 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 48.7m2 ne Emshir afer UBT-se , e mobiluar teresisht.

Banesa ka kete renditje :

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon+kuzhin
- wc
- ballkon

BANESA ESHTE E MOBILUAR TERESISHT NE VLER PREJ 7000 euro.

Dhe qmimi i baneses komlet me mobilje eshte 35000 euro.

Per me shum kontaktoni ne nr : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim