SHITET Banesa 63m2 në Tophane "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 18 Pri 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   850 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 63m2 në Prishtinë në Lagjen Tophane, kati i VII-të ndertim i ri, e gateshme për banim. I gjithe dokumentacioni ne rregull (parakontrata behet te NOTERI)
Banesa posedon :
1. dhomë te fjetjes,
1. sallon me kuzhi
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.
Çmimi: 750€/m2

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim