SHITET Banesa 84m2 në Qender te Grandi "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 05 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 84m2 në Qender afer Hotel Grand, kati i I-rë, në shfrytezim ka mbi 100m2, ndertim i vjeter e mobiluar dhe e renovuar komplet.
Banesa posedon: 4 dhoma, kuzhinë, dy banjo+dy wc, 2 ballkona dhe bodrumin.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim