SHITET Banesa 94.5m2 ne Lagjen e Spitalit M1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 23 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: L. Spitalit
Sipërfaqe: 94.5 m2
Komuna: Prishtinë
Shittet banesa 94.5m2 ne lagjen e Spitalit, afer banesave te Royallit, kati i VI-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo + Wc dhe ballkon. Ndertim i ri.
Çmimi: 63000 €

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim