SHITET Banesa 96 m2 ne PRISHTINE

Shitet nga: Fatos 10 Maj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 96 m2:

**Sallon
**Dy dhoma gjumi
**Kuzhine (dollapet komplet+shporet elektrik+maqine larje enesh+frigorifer+aspirator kuzhine+trapezari)
**Shpajz
**Ballkon (te madh)
**Korridor (te madh)
**Nxemje qendrore (te instaluar dhe funksionale)
**Banesa ka roleta ne te gjitha dritaret
**Uje 24 ore ne dite
**Parking te vecant me mbyllje me qeles
**Pamje nga lindja
**Kati i III (tret)
**Qerdhe ne katin perdhes
**Shkolla fillore ILIRIA vetem 3 minuta afer
**Banesa gjendet ne Prishtine, rruga Sali Nivica, Kodra e Diellit.
**Banesa eshte e shtruar komplet ne parket
**Banesa eshte teresisht e mobiluar. E disponueshme me hy ne te menjeher.

VEREJTJE: Banesa eshte komplet e shfrytezueshne, ka pamje super te mire, ka hapsire per femije perpara hymjes, shume e paster, fqinjet jane shume te mire.

Per ma shume, luteni te na kontaktoni prej 08.00 - 22.00h ne kontaktet ne vijim:

Tel:
044 261 065
045 292 222

VIBER: +37744261065


BANESA SHITET PREJ PRONARIT DIREKT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim