SHITET Banesa 96 m2 ne qender tek 4 llullat#Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 26 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne qender tek 4 llullat ne katin e 4 me siperfaqe prej 98 m2
ka 4 dhoma dhe banjo
ka dhome dite me kuzhin
3 dhoma gjumi
banjo dhe teras
ne [per kontakt 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim