SHITET Banesa në Fushë Kosovë "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 10 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 69m2 në Fushë Kosovë, afer JYSK-ut, kati i II-të, pamja: Lindje.
Renditja: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon.
Ndertim i ri dhe gjithqka ne rregull me dokumenta.
Çmimi: 41400

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim