SHITET Banesa ne dardani

Shitet nga: Hamdi 13 Gsh 02:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne katin e 3 afer shkolles dardania perball termokosit, posedon parking te mjaftushem per banore, shkollen fillore dardania, dhe kopshtin per femije, banesa eshte e kompletuar me dokumenta dhe gjitha detajet ne pergjethsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim