SHITET SHTEPIA ne ARBERI afer MINI MAXIT*

Shitet nga: N.SH."ACCESS"-Sali Sot 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia 3 katshe me sip.250m2 banim 3 ari truall komplet me shtepi, Lokacioni Arberi afer mini maxit, me saktesisht perball ka baneat e Tregtis , Shtepia eshe e mobiluar te tersi shitet komplet me mobile eshte ndertim i ri.
Ka nxemje qendrore, uje 24 h, ka podrum prej 50m2
Garazh per vetur, 30m2.

Perbehet nga dy hyrje, dhe ka kete renditje:

- Kati i pare:
- Salloni,
- Kuzhine,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,

- Kati i dyte:
- Sallon me kuzhine dhe trapiazri,
- Dhome gjumi,
- Banjo,
- koridor,
- Terasa e madhe,

- Kati tret:
- 3 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasa,
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
046/ 128 822
049/ 612 222

e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim