SHITET UREGJEN BANESA NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 16 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA , AJO ËSHTË E PËRBËR NGA 2 DHOMA TË MËDHA , 1 KUZHINË , 1 BANJO , DHE 1 BALLKON , BANESA KA PAMJE NË TË DYJA ANËT .BANESA KA 10 METRA GRATIS NGA SIPERFAQJA E PERGJITHSHME .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim