SHITET URGJENTISHT BANESA NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 20 Nën 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: NË BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET URGJENT BANESA SHTETERORE BREGUN E DIELLIT TEK BANESAT E BARDHA , BANESA PËRBËHET NGA 2 DHOMA TË MËDHAJA, 1 KUZHINË, 1 BANJO , DHE 1 BALLKON . BANESA KA 10 METRA GRATIS NGA SIPËRFAQJA E PËRGJITHSHME .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim