SHITET banesa 49m2 dhe garazha te Standardi ne P..

Shitet nga: Avni 01 Mar 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 824 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesën (plus garazhën) që gjendet te Bregu i Diellit 2, Mat 1, kompleksi “Dafina” i banesave të reja të ndërtuara nga kompania STANDARD. Objekti i trete.

Banesa shitet me mobile. Shitja e garazhës është opcion.

Banesa ka këtë sipërfaqe:
- banesa (dhe ballkoni): 41.90 m2 (sipërfaqe neto) * EUR 950 = 39,850 dhe
- terrasa 6.76 m2 (sipërfaqe neto) * EUR 440 = 2,974.
Gjithsej: EUR 42,824

Mobilet: EUR 3,200.

Cmimi: banesa (dhe ballkoni) + terrasa = 39,850+2,974=EUR 42,824
Cmimi: banesa + terrasa + mobilet = EUR 46,024
Cmimi: banesa + terrasa + mobilet + garazha = EUR 52,024


Ka nxemje qendrore të pavarur nga Termokosi.

Banesa eshte e re, moderne, teresisht e mobiluar. kati 1, lifti punon.

Ka 2 dhoma, nje dhome te fjetjes dhe nje dhome te ndejes me dy shtreter qe shtrohen (se bashku me kuzhine). Ka shume ndriqim natyral. Ka ballkon dhe terase.
Uji i ftohte dhe rryma paguhet sipas faturave nga Ndermarrjet Publike.

Sipas fatures nga kompania Standard paguhen: berllogu, mirembajtja e liftit, rryma e shkalleve dhe korridoreve te nderteses, mirembajtja e objektit dhe parkut, ngrohja qendrore, uji i ngrohte.

Qasje në internet dhe TV kabllovik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim