SHITET banesa ne objektin DODONA ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
*Shitet banesa ne Objektin Dodona..

*Banesa gjindet ne Rr:Bajram Kelmendi.
-Siperfaqja: 65 m²
-Kati: 4
-Renditja:dhoma gjumi,sallon,kuzhine,shpajz,banjo dhe ballkon:Ujë 24h dhe ashensor me kartela.


Mob:045/691 690
049-616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim