SHITET dhe LESHOHET me QERA LOKALI te PRISHTINA ST

Shitet nga: N.SH."ACCESS"-Sali 19 Maj 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shes dhe leshoj me qera Lokalin.

- Per shitje qmimi: 130000 euro.
- Per qera qmimi: 500 euro.

Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star Siperfaqe: 66 m2 Kati: Perdhes Lokali Posedon: - Parking para Objektit dhe para Lokalit - Parking nentoksor me pages - Uj 24 H - Wc - Nxemje Qendrore - Kamera Sigurie - Sigurim Fizik 24 H - Gjelbrim - Kend per Femij - 2 Pishina - Pastrimi i oborit, kopshtit, objektit, parkingut behet qdo dit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim