SHITETE BANESA NE NDERTESEN E ONTEXIT -PR

Shitet nga: Zeqir Shabani 11 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mehmet Gradica
Sipërfaqe: 67.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa nje dhomeshe ne ndertesen e njohur te Ontexit ne Breg te Diellit, Prishtine. Banesa eshte e mobiluar me mobile bashkekohore dhe perbehet nga:
-nje dhome e fjetjes
-nje sallon,
-banjo.shpajz dhe
-ballkon.
Banesa posedon te gjitha dokumentet e duhura dhe eshte e regjistruar ne kadaster dmth mund te hipotekohet pa problem. Ndertesa ku gjendet kjo banese posedon kamera sigurimi dhe staff sigurimi 24 ore ne dite.
Banesa shitet e mobiluar. Mobilet jepen falas bleresit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim