SHITJE-BANESE LUKSOZE TE ONTEXI

Shitet nga: zika 17 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mehmet Gradica, Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 67.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa qe gjendet ne ndertesen e njohur te Ontexit ne Breg te Diellit perbehet nga:
-1 dhome gjumi
-1 sallon
- 1 banjo
-1 shpajz
-1 ballkon
Sigurim dhe kamera 24 ore. Mirembajtja e shkelqyeshme.
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim