SHITJE

Shitet nga: Selim 01 Jan 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: F.Kosove
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa kati 3 mbi Viva Freshin perball Mobinit.Banesa posedon sallon me kuzhin dhome e fjetjes dhome per femije shpajz banjo ballkon .Ka nje renditje shum te mire banesa eshte e re.Mund te shitet pa mobile.Qendrimi ne kete banesa ka vetem 6 muaj.Mobilet jane komplet te reja qmimi eshte ky pa moblile vetem me kuzhine dhe dollapi e rinje te vendosur ne koridore si dhe banjo e re .Eshte ne qender ku i ka afer te gjitha marketet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim