SHTEPIA ME QERA 160 EURO QENDER

Shitet nga: Ekrem 23 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Ipet kati i shtepis shume afer Qendres Prishtines ne lagjen Mahalla Muhaxherve ngat me Hotel Afa,,-

Detajet rreth shtepis:
Hyrja eshte e ndame sikur neper banesa posht hyrja kryesore dhe secili kat ka deren e vete nuk ka dmth asnje kontakt me kerkon. Qmimi per muaj eshte 160 Euro.Posedon Dhomen e fjetjes,sallonin e nejes,pjesen e kuzhines e normal qka vijn tjerat me kushte te mira banimi, KONTAKTO 044846327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim