SUPER BANESE _EKLUZIVE

Shitet nga: arber Dje 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: RRUGA B
Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE RRUGEN B,Banesa gjindet ne Bregun e Diellit ne rrugen Gazmend Zajmi (VG Construction) dhe eshte e mobiluar me mobilje luksoze

Siperfaqja: 200 m²
E mobiluar: Po, mobilje luksoze
Sallon: 1
Kuzhine me trepezari: 1
Depo: 1
Dhoma Gjumi: 3
Korridor: 1
Banjo me hidromasazhe: 1
Banjo-WC: 2
Terraca: 3
Garderobe: 1
Fitnes Dhome: 1
Garazhe per veture :1
Uje: 24 ore
Internet: Po
Interfon: Po
TV Kabllovik: Po
Ngrohje: Po
Sigurim me alarm: Po

TJETER SDI QA ME SHTU,

PER ME SHUME INFO ME KONTAKTONI NE NR

045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim