SUPER CMIM- BANESA ROYAL

Shitet nga: Banesa Royal 31 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 999 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja spitalit te rrethi
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ndertim i Royalit, kompleksi 2, kati 5, 75m2. Banesa eshte e mobiluar dhe ka lidhje me nxehmje qendrore te shtetit.
Banesa ka 3 njesi, 2 dhoma, korridor, banjo dhe kuzhine ndamas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim