SUPER OFERTE Banese 3 Dhoma_Posta e Vogel

Shitet nga: arber Sot 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ndertim i vjeter ne lagje te qete.tek Posta e vogel afer Shkolles Fillore Ismail Qemalji,ne Breg te Diellit, me hapesire parkimi te mjaftueshem
Vend Ideal per Familje
Banesa Posedon :

1,Sallon i Madh
2.Kuzhine 4x4
3.2 Dhoma te Fjetjes
4.Banjo
5,WC
6 Shpajz,
7.Ballkon i Madh
8.Korridor.
Me te gjitha mobilet te cilat nuk perfshihen ne qmim
Banesat kane nxemje qendrore dhe se fundmi teresisht e renovuar( Dyer Dritare, Laminat) me pamje te mrekullueshme.
Dokumentacioni mbrenda dites kryhet.

Qmimi vetem 97000

Kontakti 045 641 794 dhe 045 19 00 19

presim Bleres Serioz.

arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim