SUPER OFERTE-Banese prej 145m2 ne Prishtine

Shitet nga: Banesa 16 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 145 m2
Komuna: Prishtinë
Oferte speciale
Banesa posedon:
3DHOMA GJUMI / njera dhome eshte shum e madhe ka mundsi ndarje ne DY dhoma
1SALLON ME KUZHINE
2BANJO
2TERASA
Banesa ka nxemjen qendrore me rrym dhe kamin,poashtu ka uje 24h,dhe klimatizim


Te interesuarit mund te kontaktojne tel 044/316-194
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim