ShES BANESË në Ulpiane, AFER Sh.F."Hasan Prishti..

Shitet nga: Rexhep 01 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
- Shitet Banesa në Lagjen Ulpiane afer Sh.F. Hasan Prishtina - Tregut, dhe Spitaleve te QKUK-se. Banesa eshte ne KATIN E (3)Tretë. Banesa i ka me dokumenta 44 m2, mirepo me meter i ka mbi 50 m2.
- Banesa ka DHOMË DITE, KUZHINË, NJE (1) DHOME FJETJE, BANJO, BALLKON, KORIDOR,...
- Banesa eshte e renovuar dhe izoliuar. Banesa ka dokumentacion te Rregullt dhe perkthimi behet menjehere. Çmimi 62.000 euro. ...
Tel. 045/283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim