Shes 2 banesa Ekskluzive te kullat e arabve 90m2me

Shitet nga: Xhemajl 10 Sht 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shes 2 banesa Ekskluzive te kullat e arabve 90m2
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes 2 banesa Ekskluzive te kullat e arabve ne Lagjen e emshirit.

Banesa 1 : eshte ne kullen e 6 kati 3 eshte 90 m2 dhe posedon:
Dhomen e ndenjes,kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 ballkona dhe banjon

Banesa 2 : eshte ne kullen e 9 kati 2 , 90m2 dhe posedon :
dhomen e ndenjes,kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 ballkona dhe banjon.

Te interesuarit te me kontaktojne ne kete nr : 044/159-687 dhe 045/898-860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim