Shes Banesë me 67m2 NETO ne Lakrisht

Shitet nga: BURIM 26 Pri 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me 67 m2( NETO) ne katin e VII -te me pamje veri/perendim-lindje.
banesa ka 4 njesi:
*dhome gjumi
*Sallon
*kuzhinë te ndare nga truezaria
*truezari
* banjo
* dy terasa te orientuara nje ne lindje dhe tjetra ne veri/perendim
banesa eshte komplet e renivuar dhe e mobiluar me shije (cmimi perfshin edhe mobiljet), ka dokumentacion te rregullt dhe bartja behet me nje here ne emer te bleresit.
banesa ka uje 24 ore, 2 ashensore( 1 per mallera dhe tjeteri per banoret) mirembajtje, hapesir te mjaftueshme parkuese etj etj.
per detaje mund te me kontaktoni ne cdo kohe.

Viber+38649231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim