Shes Banesën me 117m2 (NETO) në Dardani kati 4

Shitet nga: BURIM 16 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 5 dhomeshe ne Dardani afer stacionit te autobuseve, në pronesi qe nga fillimi ( vitet e 80-ta kur eshte ndertu) banesa eshte e renovuar teresishte, poashtu e izoluar me stiropor te gjitha muret e jashtme, banesa ka 1 sallon, 4 dhoma gjumi, kuzhinen, dy banjo dhe ballkonin shume te madh, banesa eshte ne nje vend ideal per te jetuar eshte ne katin e IV -të, ne ndertese jetojne vetem 14 banore e qete, me dokumentacion te rregullt me flete poseduese, bartja munde te behet menjeher.
per detaje shtes mund te me kontaktoni ne çdo kohe.


viber +37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim