Shes Banesën në Qendërt të Prishtinës

Shitet nga: Nexhmedin 03 Sht 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Tringë Smajli
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në qendër të Prishtinës Prapa Hotel Siriusit
Banesa është në katin i 4-të, dhe ofron pamje në tri anët.
Banesa ka 51 m katrorë dhe përbëhet prej:
Salloni me kuzhine
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
Dhe Ballkoni

Banesa është e renovuar(me mobilje të pa ndërruara), ka një pozitë shumë të mirë,
Banesa gjendet në qendër të Prishtinës ku afer ka Sheshin Nëna Terezë,Qeverinë e Kosovës, Fakultetin ekonomik,juridik.
Pronar i banesës jamë unë nga fillimi dhe përkthimi mund të bëhet menjëherë(posedoj dokumentacionin e rregullt).

Kontakti: +41791937502 (+ viber)
Jetoj në Zvicër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim