Shes Banes 42480 dy dhoma gjumi sallon+kuzhin

Shitet nga: Vs 22 Gsh 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kompleksi "Rrezja"

Kati i 2-107 m2 ka kete renditje
3 dhoma gjumi
2 banjo
sallon me kuzhin
ballkon
cmimi 600m2

Kati i 9-72m2 ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
ballkon
cmimi 590m2

Te gateshme ne shtator

Tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim